صفحه اول اطلاعات محصول نمونه کارها مقالات سوالات متداول درباره ما ارتباط با ما live Support


شید راوی - نسخه 2.1

معرفي
نمونه تصاويري از برنامه
مشخصات فني و امکانات
مقايسه با سيستم هاي مديريت محتوا(CMS)
استفاده از نرم افزار به صورت آزمايشي
تست تست 123
04/05/1383

سایر اخبار »
روزنامه ورزشی گل
روزنامه مردم سالاری
روزنامه شاپرک
روزنامه ابتکار
روزنامه آفرینش
ماهنامه بانک و مسکن
ماهنامه صنعت خودرو
نشریه شرتو
هفته نامه حریف
هفته نامه سلیم
فصل نامه مطالعات راهبردی زنان
ماهنامه دختران
ماهنامه ارتباط موفق
ماهنامه بانک تجارت
روزنامه جهان اقتصاد
هفته نامه 40چراغ
فصلنامه شورای فرهنگ عمومی

سایر وب سایت ها »


روزنامه آفرینش


روزنامه مردم سالاری


روزنامه ابتکار

ماهنامه دختران


فصلنامه کتاب زنان

سایر CD های اطلاعاتی »

خروجی های نرم افزار شیدراوی

1- وب سایت
نرم افزار شیدراوی به کاربر خود این امکان را می دهد که اطلاعات وارد شده را به راحتی انتخاب یک دکمه برروی وب سایت خود ارسال نماید. این نرم افزار عمل آرشیو کردن نسخه های قبلی رو طور خودکار انجام می دهد. به علت تمام-متن بودن اطلاعات ذخیره شده، امکان جستجو کردن برروی کل اطلاعات و خط به خط محتوای وارد شده وجود دارد.
از خصوصیات وب سایت ساخته شده توسط نرم افزار شید راوی می توان به موارد زیر اشاره کرد :
• وب سایت ساخته شده بسیار کاربردی می باشد. لینک ها طوری در صفحه چیده می شوند که به راحتی در اختیار بازدیدکننده وب سایت قرار دارند و حجم صفحات ساخته شده، به طور مطلوبی کم می باشد و در نتیجه صفحات در مدت زمان اندکی بارگزاری و نمایش داده خواهد شد.
• جستجو کردن برروی تمامی محتوا و متن نشریه، به راحتی امکان پذیر می باشد. همچنین امکان انجام جستجوهای پیشرفته در بازهای زمانی خاص نیز، وجود دارد.
• به علت تمام متن بودن محتوای وب سایت و همچنین ساختار بهینه شده آن، موتورهای جستجو به سادگی محتوا و مطالب نشریه را پیدا خواهند کرد و در نتیجه بازدیدکنندگانی که شاید تاکنون با نشریه و محتوای آن آشنایی نداشته اند، از طریق موتورهای جستجو به وب سایت نشریه مراجعه خواهند کرد.
• وب سایت ساخته شده دارای طرح گرافیکی مطلوبی می باشد. همچنین در صورت نیاز می توان طرح سایت (Template) را از میان طرح های از پیش آماده شده، به سادگی با انتخاب یک دکمه تغییر داد و یا حتی طرح خاص نشریه خود را طراحی کرد.
- برای مشاهده نمونه نشریاتی که وب سایت خود را با استفاده از این نرم افزار ایجاد کرده اند، به بخش "نمونه وب سایت های پیاده سازی شده" مراجعه نمایید.

2- CD اطلاعاتی
نرم افزار شیدراوی به کاربر خود این امکان را می دهد که اطلاعات وارد شده را در مدت زمان بسیار اندکی به یک CD چندرسانه ای تبدیل نماید و در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار دهد. به علت تمام-متن بودن اطلاعات ذخیره شده، امکان جستجو کردن برروی کل اطلاعات و خط به خط محتوای وارد شده وجود خواهد داشت.
از خصوصیات CD اطلاعاتی ساخته شده توسط نرم افزار شیدراوی می توان به موارد زیر اشاره کرد :
• CD اطلاعاتی ساخته شده در نسخه های مختلف ویندوز – حتی در صورتی که زبان فارسی و یا عربی برروی رایانه کاربر نصب نشده باشد – به راحتی نصب و اجرا خواهد شد. همچنین طی کردن مرحله نصب توسط کاربران در اکثر موارد لازم نمی باشد و با قرار دادن CD اطلاعاتی در سی دی-خوان، برنامه مربوطه بدون هیچ مشکلی اجرا خواهد شد.
• CD اطلاعاتی ساخته شده بسیار کاربردی می باشد. لینک ها طوری در صفحه چیده شده اند که به راحتی در اختیار کاربر قرار دارند و کاربر با انتخاب یک لینک به سادگی می تواند محتوای مطلب مربوطه را مشاهده نماید.
• امکان جستجو کردن برروی تمامی محتوای نشریه، به راحتی امکان پذیر است. همچنین امکان انجام جستجوهای پیشرفته در بازهای زمانی خاص نیز، وجود دارد.
• CD چندرسانه ای ساخته شده دارای طرح گرافیکی مطلوبی می باشد. همچنین در صورت نیاز می توان نحوه نمایش (Template) را از میان طرح های از پیش آماده شده، با فشار یک دکمه انتخاب کرد و یا حتی طرح گرافیکی خاص نشریه خود را ایجاد کرد.


© 2003-2006 SheedRavi.com