صفحه اول اطلاعات محصول نمونه کارها مقالات سوالات متداول درباره ما ارتباط با ما live Support


شید راوی - نسخه 2.1

معرفي
نمونه تصاويري از برنامه
مشخصات فني و امکانات
مقايسه با سيستم هاي مديريت محتوا(CMS)
استفاده از نرم افزار به صورت آزمايشي
تست تست 123
04/05/1383

سایر اخبار »
روزنامه ورزشی گل
روزنامه مردم سالاری
روزنامه شاپرک
روزنامه ابتکار
روزنامه آفرینش
ماهنامه بانک و مسکن
ماهنامه صنعت خودرو
نشریه شرتو
هفته نامه حریف
هفته نامه سلیم
فصل نامه مطالعات راهبردی زنان
ماهنامه دختران
ماهنامه ارتباط موفق
ماهنامه بانک تجارت
روزنامه جهان اقتصاد
هفته نامه 40چراغ
فصلنامه شورای فرهنگ عمومی

سایر وب سایت ها »


روزنامه آفرینش


روزنامه مردم سالاری


روزنامه ابتکار

ماهنامه دختران


فصلنامه کتاب زنان

سایر CD های اطلاعاتی »

مشخصات فنی و امکانات نرم افزار شیدراوی

تعدادی از امکانات نرم افزار شیدراوی به شرح زیر می باشد:

1- نرم افزار شیدراوی به صورت رومیزی می باشد و برروی ویندوز نصب خواهد شد. بنابراین در زمان وارد کردن اطلاعات و محتوای نشریه، احتیاج نمی باشد که به اینترنت متصل باشید و تنها هنگام انتقال اطلاعات به وب سایت لازم است که اتصال به اینترنت برقرار باشد.

2- آرشیو کردن نسخه های قدیمی نشریه (شامل تمامی سرفصل ها، متون و تصاویر آن نسخه ها) بعد از ایجاد یک نسخه جدید به صورت خودکار و بدون نیاز به هیچ گونه عمل اضافی انجام خواهد شد. همچنین بازدیدکنندگان از وب سایت نشریه شما به سادگی خواهند توانست نسخه مورد نظر را از صفحه "آرشیو" روی وب سایت شما انتخاب کنند و به تمامی اطلاعات آن دسترسی پیدا نمایند.

3- امکان جستجو کردن برروی تمامی سرفصل ها و مطالب نشریه به صورت کامل وجود خواهد داشت. همچنین با استفاده از امکان "جستجوی پیشرفته"، بازدیدکنندکان وب سایت نشریه شما خواهند توانست برروی نسخه های آرشیو شده و تمامی محتوای آنها جستجو انجام دهند.

4- وارد کردن محتوای مطالب از نرم افزارهای Page Maker و Quark XPress که با فارسی ساز پروین ایجاد شده اند به راحتی یک Copy/Paste امکان خواهد داشت. (بدون نیاز نرم افزار مبدل جانبی و یا قفل سخت افزاری)

5- امکان وارد کردن محتوای مطالب از نرم افزارهای Word، Excel و Front Page به سادگی امکان پذیر خواهد بود . با استفاده از این امکان به راحتی یک Copy/Paste و بدون هیچ عمل اضافی، حتی می توانید تمامی جداول خود را از Word و یا Excel به شیدراوی انتقال دهید.

6- امکان انتخاب و یا تغییر طرح گرافیکی وب سایت (Template) از میان طرح های از پیش آماده شده به سادگی انتخاب یک دکمه خواهد بود. همچنین در صورت تمایل امکان ایجاد طرح اختصاصی برای یک نشریه وجود دارد.

7- در صورتی که وب سایت شما شامل بخش ها و نرم افزارهای دیگری (مانند تالار گفتگو، نمایشگاه تصاویر، وبلاگ و...) باشد، امکان پیاده سازی بخش وب این نرم افزار به صورت یک زیرمجموعه از وب سایت در کنار سایر بخش ها بدون هیچ مشکلی امکان پذیر خواهد بود.

8- امکان پیادی سازی نرم افزار به صورت همزمان هم برروی وب سایت اختصاصی نشریه و هم برروی وب سایت نشریات کشور(www.IranPress.ir) وجود خواهد داشت. علاوه بر وب سایت اختصاصی خودتان، نمایش نشریه شما در وب سایت نشریات کشور این فرصت را برای شما ایجاد خواهد کرد که بازدیدکنندگان بیشتری مطالب نشریه شما را مطالعه کنند و با نشریه شما آشنایی پیدا کنند.

9- نصب سریع و آسان بدون احتیاج به هیچ نرم افزار و یا قفل جانبی برروی ویندوز های 2000 و XP.

10- وارد کردن تصاویر مختلف و متعدد در کنار مطالب نشریه به سادگی امکان پذیرخواهد بود.

11- امکانات ویراشگری مختلفی مشابه نرم افزار Word شامل : برقرار کردن پیوند (Link) از درون متن مطالب به سایت های متفرقه و یا مطالب نشریه – امکان پاراگراف بندی، ضخیم کردن (Bold) ، مورب کردن مطالب (Italic) – امکان ایجاد جداول با سطرها و ستون های متعدد.

12- امکان ایجاد سرفصل های مختلف و دسته بندی مطالب به درون آنها.

13- دارا بودن محیطی ساده، دوستانه و انعطاف پذیر.

14- امکان مشاهده تعداد بازدیدهای انجام شده از وب سایت نشریه.

15- امکان تهیه نسخه پشتیان از اطلاعات موجود و بازگرداندن نسخه پشتیبان در صورت نیاز.

16- انعطاف پذیری بالا هنگام ارسال اطلاعات. به عنوان مثال در صورتی که در طول مرحله انتقال اطلاعات به اینتریت، ارتباط اینترنتی دچار مشکل و یا قطع شود، بعد از برقراری ارتباط مجدد با اینترنت، مرحله انتقال اطلاعات بدون هیچ مشکلی ادامه پیدا خواهد کرد.


© 2003-2006 SheedRavi.com