صفحه اول اطلاعات محصول نمونه کارها مقالات سوالات متداول درباره ما ارتباط با ما live Support


شید راوی - نسخه 2.1

معرفي
نمونه تصاويري از برنامه
مشخصات فني و امکانات
مقايسه با سيستم هاي مديريت محتوا(CMS)
استفاده از نرم افزار به صورت آزمايشي
تست تست 123
04/05/1383

سایر اخبار »
روزنامه ورزشی گل
روزنامه مردم سالاری
روزنامه شاپرک
روزنامه ابتکار
روزنامه آفرینش
ماهنامه بانک و مسکن
ماهنامه صنعت خودرو
نشریه شرتو
هفته نامه حریف
هفته نامه سلیم
فصل نامه مطالعات راهبردی زنان
ماهنامه دختران
ماهنامه ارتباط موفق
ماهنامه بانک تجارت
روزنامه جهان اقتصاد
هفته نامه 40چراغ
فصلنامه شورای فرهنگ عمومی

سایر وب سایت ها »


روزنامه آفرینش


روزنامه مردم سالاری


روزنامه ابتکار

ماهنامه دختران


فصلنامه کتاب زنان

سایر CD های اطلاعاتی »

خصوصیات کلی نرم افزار شیدراوی

یبه طور خلاصه خصوصيات زير را براي نرم افزار شيدراوي مي توان عنوان کرد :
• راحتي استفاده
عدم نياز به داشتن اطلاعات تخصصي براي کار با نرم افزار، داشتن محيطي دوستانه، آموزش چگونگي استفاده از نرم افزار در کمتر از دو ساعت، امکان استفاده از نرم افزار به صورت Offline و نصب سريع و آسان مواردي هستند که استفاده از شيدراوي را به سادگي امکان پذير خواهد کرد.

• سازگاري با نرم افزار هاي مورد استفاده نشريات مانند InDesign، Page Maker و Quark Xpress و فارسي ساز پروين
پشتياني ذاتي و کامل از نرم افزار هاي Page Maker و Quark XPress که از فارسي ساز پروين استفاده مي کنند و همچنين پشتيباني از نرم افزارهاي Adobe InDesign و خانواده Office مانند Word و Excel، به نشريه اين امکان را مي دهد که اطلاعات خود را از اين نرم افزارها به راحتي يک Copy/Paste و بدون احتياج به هيچ نرم افزار جانبي، به برنامه انتقال دهد.

• انجام وظايف پيچيده مانند ساختن صفحات و ارسال به اينترنت به صورت خودکار
با انجام خودکار وظايف پيچيده مانند : ارسال اطلاعات به اينترنت و ايجاد وب سايت ، آرشيو کردن نسخه ها، ايجاد CD چندرسانه اي و بهينه سازي حجم تصاوير ، مدت زمان دستيابي به نشرالکترونيک با استفاده ازاين نرم افزار به حداقل مي رسد.

• جستجو پذيري بالا به علت تمام متن بودن اطلاعات ذخيره شده
به علت تمام متن بودن اطلاعات ذخيره شده، امکان جستجو با سرعت بالا برروي تمامي مطالب و تک تک کلمات، هم در وب سايت و هم در CD چندرسانه اي ساخته شده توسط شيدراوي وجود خواهد داشت.

• پياده سازي وب سايت اختصاصي نشريه همزمان با ايجاد يک بانک اطلاعاتي مرکزي از نشريات
با استفاده از شيدراوي، امکان نمايش اطلاعات به صورت همزمان، هم برروي وب سايت اختصاصي نشريه و هم برروي وب سايت مرکزي نشريات و وجود خواهد داشت. بنابراين با ارسال يک نسخه از اطلاعات به اينترنت، آن نسخه هم برروي وب سايت اختصاصي نشريه و هم برروي وب سايت مرکزي نشريات به طور همزمان نمايش داده خواهد شد. با نمايش همزمان اطلاعات برروي وب سايت مرکزي نشريات، امکان دسترسي سريع و آسان به نشريه، براي محققان و پژوهشگران در يک مکان فراهم خواهد آمد و در نتيجه افراد بيشتري از وب سايت نشريه بازديد و با محتواي نشريه آشنايي بيشتري پيدا خواهند کرد.

• ايجاد CD هاي اطلاعاتي با قابليت جستجو و اجرا پذيري بالا
CD چندرسانه اي ساخته شده توسط شيدراوي به فعال بودن زبان فارسي در سيستم عامل ويندوز هيچ گونه احتياجي ندارد و عمليات جستجو و نمايش مطالب در ويندوزهاي انگليسي هم به خوبي انجام خواهد شد. هميچنين CD هاي چندرسانه اي ساخته شده، در اکثر موارد در رايانه کاربر، احتياج به طي کردن مراحل نصب را ندارند و به محض قرار گرفتن CD مربوطه در سي-دي-خوان اجرا خواهند شد. با توجه به اينکه تعداد زيادي از CD هاي اطلاعاتي موجود، احتياج به طي کردن مراحل نصب و همچنين فعال بودن فارسي را دارند، موارد ذکر شده باعث منحصر به فرد شدن CD هاي ساخته شده توسط شيدراوي خواهد شد.

• قابليت اطمينان بالا در نگه داري اطلاعات
شيدراوي اطلاعات را ابتدا برروي رايانه اي که در آن نصب شده است ذخيره مي کند و پس از اتصال به اينترنت، اطلاعات ذخيره شده را به وب سايت نشريه ارسال مي کند. بنابراين در صورت بروز هرگونه مشکلي در وب سايت نشريه، يک کپي از اطلاعات در رايانه نشريه وجود خواهد داشت.

• نصب و راه اندازي سريع
تمامي مراحل نصب و اجرا شدن نرم افزار براي اولين بار، به سادگي انتخاب چند دکمه و در زماني کمتر از 10 دقيقه انجام خواهد شد و نصب نرم افزار، احتياج به داشتن هيچ گونه دانش تخصصي ندارد.
همچنين نصب و راه اندازي وب سايت نشريه در کمتر از يک روز امکان پذير خواهد بود.


© 2003-2006 SheedRavi.com